Motivačný list ZRPŠ List rodičom Stanovy ZRPŠ Účet ZRPŠ, členský príspevok ZRPŠ Darovacia zmluva Celoškolský výbor Združenia Dohoda o spolupráci 2 % Zápisnice List rodičom - prijímacie skúšky Možnosti materiálnej pomoci škole Plenárne zasadnutie Združenia

ZRPŠ

List rodičom - prijímacie skúšky

Združenie rodičov a priateľov školy

pri Gymnáziu bilingválnom anglicko-slovenskom

Milí rodičia,

prihovárame sa Vám v mene všetkých rodičov žiakov, ktorí už na Bilingválnom gymnáziu Milana Hodžu v Sučanoch študujú a sú členmi  Združenia rodičov a priateľov školy pri Gymnáziu bilingválnom anglicko – slovenskom v Sučanoch (ďalej len Združenie). Naše Združenie je občianske združenie v zmysle zákona.

Spolu so svojimi deťmi ste plní očakávania a možno aj trémy, ale hlavne plní odhodlania popasovať sa s prijímacími skúškami, ktoré ich čakajú 30.marca 2016,  čo najlepšie. Vieme, ako sa cítite a čo zažívate. Podobné pocity sme prežívali tiež pred pár rokmi.

V deň skúšok budeme v BGMH prítomní aj  my, rodičia zo Združenia ako pomoc pri organizácii skúšok, ale aj istá podpora pre Vás a tí, ktorí Vám môžu odpovedať aj na prípadné otázky.  Na tejto škole je spolupráca medzi rodičmi a vedením školy dlhodobá a príkladná. Rodičia podporujú školu v rôznych oblastiach jej činnosti. Jednou z nich sú aj prijímacie skúšky. S cieľom pripraviť dobré testy na prijímacie skúšky, ktoré spĺňajú náročné odborné kritériá, ale zároveň zabezpečiť objektivitu, transparentnosť a spravodlivosť pre všetkých uchádzačov Združenie prevzalo finančné bremeno s tým spojené na svoje plecia. Vypracovanie testov prijímacích skúšok, ich strojové spracovanie a celé vyhodnotenie objednané u externého dodávateľa – renomovanej  spoločnosti v oblasti merania vedomostí a schopností  je hradené z rozpočtu ZRPŠ.

Dovoľujeme si Vás touto cestou poprosiť o solidárnosť a podporu, ktorú prejavíte dobrovoľným príspevkom 10,- € , ktoré naše Združenie použije na finančnú úhradu testov na prijímacie skúšky. Zdôrazňujeme, že príspevok je dobrovoľný a v žiadnom prípade nemá vplyv na výsledky prijímacieho konania.

Platbu môžete uskutočniť v hotovosti v deň prijímacích skúšok.

Ďakujeme a dúfame, že sa v budúcich rokoch budeme spolu s Vami môcť podieľať na ďalšom zvyšovaní kvality štúdia našich detí.

Držíme Vám palce v deň prijímacích skúšok.

Ing. Maroš Ujhelyi

predseda Združenia