Menu

Navigácia

Žiacka rada

Členovia

Žiacka školská rada        2017/2018

 

Koordinátor:  Mgr. Stanislava Karkošiaková

Predseda:  Katarína Kandriková

 

Členovia:

1.Ročník 
-Dario Mikuš, 1.B
mikusdario/at/gmail.com

Ahoj, Volám sa Dario a toto je môj prvý rok na GBASe. Rád sa zapájam do rôznych akcií a zaujímam sa o všetko, čo sa deje okolo mňa. Rád pomôžem, ako aj urobím veci naviac. Teším sa na ďalšie roky na GBASe.

-Alena Kubalová, 1.C
alenka.kubalova/at/gmail.com

Som celkom stratená v novom systéme a ešte si zvykám na novú školu. Rada hrám na klavíri a behám rádiový orientačný beh. kedže som z Martina tak si ešte stále užívam domácu stravu.

2. Ročník
-Alžbeta Ferencová, 2.D
alzbeta.ferencova99/at/gmail.com

Volám sa Betka, k mojim najväčším záľubám patrí šport, hlavne tenis. Ak si nájdem nejaký voľný čas, najradšej ho strávim v prírode s kamarátmi alebo so psami. V budcúcnosti sa chcem venovať medicíne.

-Martina Červenáková, 2.C
matkac6/at/gmail.com   

3.Ročník
- Zuzana Chlebecová 3.A
chlebecova.skola/at/gmail.com

 Keďže neviem, čo zaujímavé by som vám o sebe povedala, tu máte pár náhodných faktov o mne: moja obľúbená farba je červená, posledný film, ktorý som videla bol Doktor Strange (vrelo odporúčam), neznášam tarhoňu, ale bulgurom nepohrdnem. Arašidové maslo sa podľa mňa hodí ku každému jedlu a moje obľúbené mesto sú Benátky.

-Dominika Kovačovičová 3.A
 kovacovicova.dominika/at/gmail.com
Volám sa Dominika, a tento školský rok je pre mňa prvým v Žiackej školskej rade. Som síce nováčik, ale aj doteraz ste ma mohli vídavať behávať po chodbe, keď som niečo alebo niekoho zháňala.

4.Ročník
-Adrienn Gallová, 4.B
adrienngall.ag/at/gmail.com

Nepoznám viac messy človeka ako som ja. Všetko strácam a meškám pravidelne. Vždy však viem ponúknuť sáčok čaju, vreckovky a životnú radu. Možno preto mi kamoši dôverujú, a neraz mi zveria nie len ich osudy na GBASe.

-Sabína Kvasnicová, 4.A
kvasnicovasabina/at/gmail.com

 Aj keď je na mojej tvári málokedy úsmev alebo príjemný výraz, vždy rada pomožem všetkým zúfalým dušiam. Najčastejšie ma stretnete s knihou a kávou, ktoré spolu so spánkom a binge-watchingovaním serálov patria k mojím životným potešeniam.

5.Ročník
-Adam Ujhelyi, 5.C
addy.ujhelyi/at/gmail.com

Som Adam a asi najradšej objavujem. Krajiny, kultúru, seba samého. Najlepšie minuté peniaze sú pre mňa na cestovanie a najlepšie minutý čas s vašimi blízkymi, Snažím sa si čo najviac užívať život, s dobrou hudbou v slúchadlách, niečim chutným na tanieri a najlepšie kvalitným umením predo mnou. Prácu v ŽŠR som si vybral, pretože som typ, čo rád mení veci k lepšiemu a užíva si spokojné tváre ostatných.

-Katarína Kandriková, 5.A

Nepije kávu, rada spí, neznáša ananás, pararadajky, vlašské orechy a tvaroch. Nikdy však nepohrdne Termixom, oreo čokoládou a výživkou v črievku. Ak jej napíšete správu, pravdepodobne odpíše do 5 sekúnd a rada poradí a pomôže.
katka.kandrikova/at/gmail.com

 pozn. /at/ = @

Zástupca žiakov v Rade školy: Adrienn Gallová

 

 

Novinky

Kontakt

 • Bilingválne gymnázium Milana Hodžu
  Komenského 215 Sučany
 • +421 43 4 293 474

  RNDr. Vasil Dorovský
  riaditeľ školy
  0910 945 956

  RNDr. Ľubica Bošanská
  zástupkyňa
  0911 348 411

  Ing. Martina Lojdová
  zastupkyňa pre TEČ
  0911 348 415


  sekretariát riaditeľa školy
  0911 348 424Fotogaléria