• Basketbalové reprezentantky zvíťazili v okresnom kole

• Dievčatá dominantným spôsobom s pomerom bodov 103:14 zvíťazili vo všetkých 4 zápasoch, ktoré na turnaji absolvovali a po 4 krát v sérii si vybojovali postup do krajského kola.

Dievčatám gratulujeme a podobný výsledok im želáme aj v krajskom kole :)

• Gratulujeme študentke 4.A Silvii Sekerkovej, ktorá sa v krajskom kole Olympiády ľudských práv umiestnila na postupovom 7. mieste.
              Držíme jej palce v reprezentovaní školy v celoslovenskej súťaži.

• 1.miesto v krajskom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

• Naša škola sa aj tento rok zapojila do Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. V krajskom kole v Žiline nás v kategórii B reprezentoval Peter Oswald a v kategórii A Agáta Lukáčová. Nakoniec sa Petrovi podarilo úspešne zdolať všetky 3 náročné časti súťaže a vybojovať 1. miesto, čím si zabezpečil postup do celoslovenského kola.
              Srdečne gratulujeme a držíme palce!

• Dňa 9. februára 2024 sa naši žiaci Samuel Peterec a Andrej Šušol zúčastnili na krajskom kole olympiády vo francúzskom jazyku. V silnej konkurencii, kde o postupových miestach rozhodovali detaily sa umiestnili nasledovne: v kategórii 2A obsadil Samuel Peterec 1. miesto a v kategórii 2B Andrej Šušol 3. miesto.
              Srdečne im blahoželáme!

• Krajské kolo recitačnej a speváckej súťaže

• 1. februára sa dvaja naši super talentovaní žiaci zúčastnili 18. ročníka krajského kola recitačnej a spevackej súťaže Ruské slovo, ktoré sa konalo v Rajci. Piatak Ondrej Štrkolec si vyspieval 1. miesto v kategórii sólový spev s piesňou Vysockého a druháčka Natália Ferenčáková, aj keď je v  ruskom jazyku len začiatočník,  zvíťazila v kategórii próza. Obaja podali úžasný výkon a postúpili do celoslovenského kola.
              Srdečne blahoželáme!

• Naša žiačka opäť bodovala v recitačnej súťaži

• Natália Ferenčáková sa 8.2.2024 zúčastnila ďalšej recitačnej súťaže ... A Slovo bolo u Boha.... V krajskom kole prednesu obsadila 1. miesto, čo jej zabezpečilo postup do celoslovenského kola.

K výsledku srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie úspechy!