• Školský psychológ

• Oznam o voľnom pracovnom mieste

Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, 038 52 Sučany prijme do pracovného pomeru

školského psychológa

Požiadavky na uchádzačov

Kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej činnosti odborného zamestnanca v kategórii školský psychológ podľa Vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

• vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v študijnom programe psychológia,
          • vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v ostatných študijných odboroch špecifikovaných v prílohe č. 10 vyššie uvedenej vyhlášky a rozširujúce štúdium pre splnenie predpokladov na výkon pracovnej činnosti psychológa školského zariadenia výchovného poradenstva a prevencie a školského psychológa, alebo rozširujúce štúdium pre splnenie predpokladov na výkon pracovnej činnosti psychológa a školského psychológa, alebo špecializačné vzdelávanie školskej psychológie poskytované vysokou školou.

Podmienky pre zaradenie uchádzačov do výberového konania:

• žiadosť o prijatie do zamestnania,
          • profesijný životopis,
          • kópie dokladov o vzdelaní,
          • odpis z registra trestov,
          • súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Pracovný pomer: na dobu určitú.

Pracovný úväzok: plný úväzok.

Platové podmienky:

podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v závislosti od dĺžky započítanej praxe a zaradenia do príslušného kariérového stupňa

Predbežný termín nástupu: november 2020

Žiadosť spolu s ostatnými požadovanými dokumentmi s označením „Výberové konanie“  je potrebné zaslať e-mailom na: gbas@gbas.sk, alebo doručiť na adresu Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, 038 52 Sučany do 23. 10. 2020.

Vybratí uchádzači budú pozývaní na výberové konanie e-mailom, prípadne telefonicky.

S osobnými údajmi, ktoré budú obsahovať doručené dokumenty od uchádzačov, bude zamestnávateľ nakladať v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Voľné pracovné miesto vzniklo na základe zapojenia školy do národného projektu „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov“, ktorý realizuje Metodicko-pedagogické centrum. V zmysle podmienok projektu sa tieto pracovné miesta obsadzujú na dobu určitú.