Menu

Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
RNDr. Vasil Dorovský Dor Rozvrh
Riaditeľ
 
 
RNDr. Ľubica Bošanská Bos Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Ing. Martina Lojdová Loj Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Ing. Silvia Babíková Bab Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
Zástupca v triede: V.D
 
 
Mgr. Stanislav Bartoš Bar Rozvrh
Triedny učiteľ: II.A
Zástupca v triede: II.B
 
 
Mgr. Daniel Beňuch Ben Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Zuzana Brosinger, PhD. Bro Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Veronika Buknová Buk Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
Zástupca v triede: III.B
 
 
Mgr. Katarína Burdelová Bur Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
Zástupca v triede: II.A
 
 
Mgr. Veronika Ďaďová Dad Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
Zástupca v triede: III.D
 
 
PaedDr. Šárka Dobrotová Dob Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Zuzana Ďuratná Dur Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Lenka Francúzová Fra Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
Zástupca v triede: I.D
 
 
Mgr. Zuzana Gombárska Goz Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
Zástupca v triede: IV.B
 
 
Mgr. Michal Gombársky Gom Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Alexandra Hakalová Hak Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Anna Hamšíková Ham Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
Zástupca v triede: I.C
 
 
Mgr. Karol Horníček Hor Rozvrh
Triedny učiteľ: II.C
Zástupca v triede: II.D
 
 
Mgr. Ján Kampoš Kamp Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Viera Kampošová Kam Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
Zástupca v triede: III.C
 
 
Mgr. Stanislava Karkošiaková Kar Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.D
Zástupca v triede: IV.C
 
 
Mgr. Lenka Katanová Kat Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
Zástupca v triede: I.B
 
 
Mgr. Dušan Kolcún, PhD. Kol Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Michal Libič Lib Rozvrh
Triedny učiteľ: III.D
Zástupca v triede: III.A
 
 
John MacLeod, BBS. Leo Rozvrh
Učiteľ
 
 
PhDr. Beáta Makovická Mak Rozvrh
Učiteľka
 
 
Phillip Merchant, BSc. Mer Rozvrh
Triedny učiteľ: II.D
Zástupca v triede: II.C
 
 
Mgr. Daniela Mičáňová Mic Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Aneta Nagyová Nag Rozvrh
Triedna učiteľka: V.C
Zástupca v triede: V.B
 
 
Mgr. Peter Ničík Nic Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Martina Očková Om Rozvrh
Učiteľka
 
 
Brendan Stephen Oswald Osw Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Peter Paulík Pau Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Michal Sadloň Sad Rozvrh
Triedny učiteľ: I.D
Zástupca v triede: I.A
 
 
PaedDr. Katarína Stankovianska Stk Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Tatiana Stanová Stt Rozvrh
Triedna učiteľka: V.B
Zástupca v triede: V.C
 
 
Mgr. Marián Steiner Stn Rozvrh
Triedny učiteľ: V.D
Zástupca v triede: V.A
 
 
Ing. Beáta Šejirmanová Sej Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
Zástupca v triede: IV.D
 
 
Ing. Zuzana Štefáneková Ste Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Katarína Vantarová Van Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
Zástupca v triede: IV.A
 
 
Mgr. Roman Záborský Zab Rozvrh
Učiteľ

© aScAgenda 2019.0.1131 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 10.10.2018

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • Bilingválne gymnázium Milana Hodžu
    Komenského 215 Sučany
  • +421 43 4 293 474

    RNDr. Vasil Dorovský
    riaditeľ školy
    0910 945 956

    RNDr. Ľubica Bošanská
    zástupkyňa
    0911 348 411

    Ing. Martina Lojdová
    zastupkyňa pre TEČ
    0911 348 415


    sekretariát riaditeľa školy
    0911 348 424











Fotogaléria