• Ahojte!

Dovoľte sa nám predstaviť. Sme študenti Bilingválneho gymnázia Milana Hodžu v Sučanoch a rozhodli sme sa rozšíriť si obzory a výsledok našej práce vám ponúkame prostredníctvom projektu GBAS Radio. Zakladateľom je Jakub Abrahám, ktorý s podporou Sučany Alumni dokázal tento projekt zrealizovať. Momentálne náš podcast môžete nájsť na všetkých vysielacích platformách. Témy, ktorým sa venuje sú rôznorodé, a tak by sa nemalo stať, že by si niekto nenašiel niečo, čo by si nevypočul. Trošku si pocestujete do rôznych kútov sveta, ale aj do minulosti. Dozviete sa niečo nové v oblastiach medicíny, spirituality a voľnočasových aktivít. Radi si okrem odborníkov pozývame našich absolventov alebo sa dozvedáme nové zaujímavosti zo života našich spolužiakov a pedagógov. A nakoniec sme si pripravili aj sekciu, v ktorej vám pomôžeme s prípravou na maturitu zo slovenského jazyka – budeme sa venovať rozboru maturitných diel a niekedy odbočíme od maturít a porozprávame sa len o literatúre ako takej.

Ak sa Vám budeme páčiť, oceníme Vašu odozvu ohodnotením alebo správou. Sledovať nás môžete aj na instagrame gbas_radio.

GBAS Radio Team

Zakladateľ: Jakub Abrahám