• Vitajte vo svete GBAS Rádia!

Dovoľte sa nám predstaviť. Prvý podcast oficiálne vyšiel už v roku 2020, kedy sa náš zakladateľ Jakub Abrahám (GBAS 2021) s podporou Sučany Alumni rozhodol pre vznik tohto skvelého projektu. Jeho hlavnou náplňou boli rozhovory so šikovnými GBASákmi. Odvtedy prebehlo mnoho zmien a s pomocou nášho garanta Mr. Steinera z jedného člena počet vzrástol na 15.

Hlavnou náplňou podcastov je nielen informovať žiakov a absolventov o našich záujmoch, ale aj rozšíriť povedomie o dianí na škole a na Slovensku. Tento rok sa repertoár rozšíril a naši poslucháči sa môžu tešiť na témy od vedy, umenia a kultúry, spirituality, literatúry, histórie,  poznávania mozgu až po rozhovory so žiakmi a absolventami.

Ak sa Vám budeme páčiť, oceníme Vašu odozvu ohodnotením alebo správou. Sledovať nás môžete na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Overcast alebo aj na Instagrame.

GBAS Radio Team

Zakladateľ: Jakub Abrahám