Napísali nám

.

Konferencia Klimatické leto 2019

_____________________________________________________________________________________________

Týden studenta: Výzkumnou práci střídám se šplháním po horách

list_od_prezidenta_SR.pdf

GBAS_detom.pdf

Mini-Erasmus.pdf

Dni_Europskej_unie_v_SR.pdf

Vazeny pan riaditel!

Radi by sme podakovali  vsetkym pedagógom   za bravurne zvladnutu organizaciu a realizaciu UK Tripu 2017.

Verime, ze sa vsetko podarilo podla planov a zelani a ze studenti maju nove poznatky, skusenosti a zazitky. Organizovanie takejto akcie je iste velmi narocne, ale urcite ma zmysel.

Osobitne podakovanie patri p. Gombarskej za ochotu a ustretovost, za vyborne informovanie pred a najma pocas akcie.  Odviedla vynikajucu pracu!

Pekne dakujeme vsetkym pedagogom za cas a chut venovat sa nasim detom a pomahat nam ich vychovavat (verime, ze hovorime aj za inych rodicov :)).

Prajeme vela elanu do dalsich akcii a chuti realizovat ich!

Prijemny den

manzelia Demcakovci