• Potvrdzovanie tlačív

30. 6. 2022

Od 22. 08. 2022 v čase 10:00 - 12:00 a od 13:00 - 14:00 sa budú potvrdzovať Vami prinesené tlačivá (Úrad práce sociálnych vecí a rodiny - rodinné prídavky, MHD, SAD, ŽSR) + naše tlačivo "Potvrdenie o návšteve školy" pre školský rok 2022/2023 (k daňovému bonusu pre rodiča, k brigáde žiaka, k bankovému účtu žiaka a pod.).

Upozornenie - dňa 26. 08. 2022 sa tlačivá potvrdzovať NEBUDÚ

• Koniec školského roka 2021/2022

1. 7. 2022

So školským rokom 2021/2022 sme sa dnes na grasse slávnostne rozlúčili krátkym ceremoniálom so slávnostnými príhovormi od vedenia školy a ocenením najlepších žiakov za jednotlivé predmetové komisie.
              V horúci slnečný deň sme sa tiež rozlúčili s členmi pedagogického zboru, ktorí tento rok končia svoje pôsobenie na škole a popriali sme im všetko najlepšie do ďalšej životnej a profesijnej cesty. Zaznela hudba, spravili sa fotky a nechýbal ani tanec!

Všetkým prajeme krásne leto a tešíme sa do videnia na našom Gbase v školskom roku 2022/2023!

----

Today we said goodbye to the academic year 2021/2022 with a short ceremony on the school grass with speeches from the school management and by handing out the Best Student Awards for each department.
              On this hot summer day we also said goodbye to the teachers who have concluded their teaching journey at our school and we wished them all the best in their future professional and life's journeys. There was music, photos have been snapped, and there was dance, too!

We wish everyone a wonderful summer break and we're looking forward to seeing you all at our Gbas in the academic year of 2022/2023!

• Gratulujeme

1. 7. 2022

Naša žiačka Silvia Sekerková z II.A úspešne reprezentovala našu školu v Geografickom korešpondenčnom seminári GEOKOS a patrila medzi úspešných riešiteľov.

Srdečne jej Blahoželáme.

• Hodžova esej

27. 6. 2022

Dňa 23.6.2022 sa uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov 18. ročníka súťaže Hodžova esej 2022.
              Odborná porota udelila tieto ceny:
              ​​​​​​

Čestnú cenu riaditeľky Bilingválneho gymnázia Milana Hodžu získala:
              Ester Svrčková z Gymnázia Františka z Assisi v Žiline.

Čestnú cenu starostu obce Sučany získal:
              Mário Valek z Leaf Academy v Bratislave.

Čestnú cenu primátora mesta Martin získala:
              Natália Blahová z Gymnázia Františka z Assisi v Žiline.

Čestnú cenu riaditeľa Ústavu politických vied SAV získala:
              Martina Hartelová z Gymnázia Františka z Assisi v Žiline.

Čestnú cenu predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja získal:
              Jakub Klocaň z Gymnázia Františka z Assisi v Žiline.

Na treťom mieste sa umiestnil Kristián Palko z Gymnázia v Dubnici nad Váhom, ktorý získal cenu v hodnote 100€.

Na druhom mieste sa umiestnil Mário Lauro zo Strednej odbornej školy vo Vrábloch, ktorý získal cenu v hodnote 200€.

Na prvom mieste sa umiestnila Veronika Antálková z Gymnázia Milana Hodžu v Sučanoch, ktorá získala cenu v hodnote 300€.

Oceneným srdečne gratulujeme.

• Úspech v súťaži Paulinyho Turiec

24. 6. 2022

Naši žiaci sa aj tento rok zapojili do literárnej súťaže Paulinyho Turiec 2022, ktorá podporuje vlastnú literárnu tvorbu v kategóriách poézia a próza. Z množstva zúčastnených žiakov z celého Slovenska sa podarilo uspieť našej žiačke Zaire Záremskej (IV. C), ktorá získala skvelé  3. miesto.

Všetkým zapojeným žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy a Zaire srdečne gratulujeme k výbornému umiestneniu.

• Zistiť viac
      • dve percenta

Obchodné meno (Názov): Združenie rodičov a priateľov školy pri Bilingválnom anglicko-slovenskom gymnáziu v Sučanoch
        Právna forma: Občianske združenie