• Ďalší úspech našej školy v recitačnej súťaži

• Dňa 30. 3. 2023 žiačka Natália Ferenčáková, I. B  vyhrala 1. miesto v regionálnom kole recitačnej súťaže Vajanského Martin – Hviezdoslavov Kubín a postúpila tak ďalej do krajského kola.

K výsledku jej srdečne blahoželáme a želáme rovnaké úspechy v ďalších kolách súťaže!

• Naša žiačka z II.D triedy Nela Hečková si z lyžiarskeho kurzu odskočila na majstrovstvá žilinského samosprávneho kraja v zjazdovom lyžovaní, kde v kategórii stredné školy - lyžiari dievčatá nenašla premožiteľku a zvíťazila.

Ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy.

• Dňa 9. 3. 2023 naša žiačka 3. ročníka, Karin Kotianová, úspešne obhájila svoju odbornú prácu na okresnom kole Stredoškolskej odbornej činnosti v Martine a získala 1. miesto.

Srdečne jej gratulujeme, tešíme sa s ňou a prajeme rovnaký úspech aj v krajskom kole!

• Dňa 6.2.2023 sa naši žiaci zúčastnili na krajskom kole olympiády vo francúzskom jazyku, kde zožali nasledovné úspechy: Andrej Šušol 2. miesto v kategórii 2A a Nina Štaffenová 3. miesto v kategórii 2C.​​​​​​​

Félicitations!

• „Nur die Harten kommen in den Garten“

• Dňa 15. 2. 2023 sme sa v skorých ranných hodinách vydali na cestu do Slaníckej osady pri Námestove. Čakala nás dlhá cesta, obhájenie vedomostí a zručností v nemeckom jazyku na olympiáde. No podarilo sa! Adam Bielik získal 1. miesto na krajskom kole olympiády v nemeckom jazyku v kategórii C2.

Víťazovi blahoželáme!