• Pretestovanie

• Študijný fond, n. o. pri Bilingválnom gymnáziu Milana Hodžu v Sučanoch, ponúka uchádzačom o štúdium na strednej škole vzdelávací program „PRETESTOVANIE“.

Termíny a program pre prihlásených žiakov – účastníkov

25.  február 2023 (sobota) - test z prijímacej skúšky 2022 v1 a následná spätná väzba (kontrola, hodnotenie)

11. marec 2023 (sobota) - test z prijímacej skúšky 2021 a následná spätná väzba (kontrola, hodnotenie)

25.  marec 2023 (sobota) - test z prijímacej skúšky 2022 v2 a následná spätná väzba (kontrola, hodnotenie)

7: 45   vstup do priestorov školy a presun do učební

8: 15   organizačné pokyny, testovanie, spätná väzba, prestávky

12: 50  ukončenie  programu

Prihlasovanie

Prihláška účastníka na program je nevyhnutná. Prihlásiť sa môžete elektronicky vyplnením formulára na registracia.gbas.sk do stredy (15:00 hod)  pred konkrétnym dátumom pretestovacej soboty (z dôvodu organizačného zabezpečenia). Vašu prihlášku Vám obratom potvrdíme e-mailom na Vami uvedenú adresu.

Cena jedného programu „PRETESTOVANIE“ (jedna sobota) je 30,-Eur

• Ich kam, (ich) sah und (ich) siegte.  „Veni, vidi, vici.“ (Gaius Julius Caesar)

• Dňa 18. 1. 2023 sa naše žiačky N. Galambošová, II.B, M. Vilinová, V.B a R. Svetlošáková, V.B zúčastnili okresného kola Olympiády v nemeckom jazyku v Martine.
              Dievčatá sa v konkurencii presadili a získali:

N. Galambošová – 1. miesto – kategória 2A
              M. Vilinová – 1. miesto – kategória 2B
              R. Svetlošáková – 2. miesto – kategória 2B.

Dievčatám blahoželáme a prajeme im veľa síl na krajskom kole.

• Gratulujeme

• Srdečne blahoželáme k matematickým úspechom Alenke Bálintovej, Nine Kučerovej, Tomášovi Mandáčkovi Martinovi Mentelovi v tímových súťažiach za vynikajúce 3.miesto v súťaži GVOBOJ a ešte lepšie 2. miesto v súťaži Lomihlav.​​​​​​​