• Novinky

• Gratulujeme

• Dňa 14. 2. 2023 sa víťazkou krajského kola recitačnej súťaže ...A SLOVO BOLO U BOHA... stala naša žiačka Natália Ferenčáková z I.B, ktorá zároveň postúpila do celoslovenského kola.
              Víťazke srdečne gratulujeme a držíme palce v ďalšom priebehu súťaže!

• GBAS na pôde univerzít v Holandsku

• V dňoch 6.2. - 10.2.2023 sa naši žiaci zúčastnili exkurzie do Holandska s cieľom navštíviť univerzity a stretnúť sa s absolventmi našej školy, ktorí tam študujú. Dňa 7.2. sme navštívili Rotterdam, kde sme navštívili dve univerzity - Erasmus Rotterdam University a Rotterdam University of Applied Sciences. Týmto by sme sa chceli poďakovať Ondrejovi Ondrušíkovi, ktorý sa so žiakmi stretol a odpovedal im na všetky otázky. V stredu sme navštívili Groningen, kde nás sprevádzal Tomáš Košárek. Žiakom pripravil stretnutie so Slovákmi, ktorí študujú v Groningene, bol to pre nich nezabudnuteľný zážitok. Posledný deň bol venovaný Amsterdamu, kde nám Šimon Pekár ukázal univerzitu a kampus a sprostredkoval žiakom ďalšie informácie.

Samostatne by sme sa ešte raz chceli poďakovať všetkým absolventom, ktorí si na nás našli čas.

Ondrej Ondrušík, Tomáš Košárek, Šimon Pekár, Filip Fukas, Ellen Benedikovičová, Jakub Vlk, Zuzana Chlebecová, Šimon Veselý, Juraj Palkovič, Enriko Janek

Ďakujeme a neskutočne si to vážime!

• 24. 1. 2023 sa v Rajci konalo krajské kolo recitačnej a speváckej súťaže Ruské slovo, náš žiak Ondrej Štrkolec zvíťazil v kategórii próza a postúpil do celoslovenského kola, žiačka Emma Bočová obsadila v kategórii sólový spev krásne 2. miesto.

17. 2. sa v Košiciach konalo celoslovenské kolo, Ondrej Štrkolec obsadil 3. miesto.
              Srdečne blahoželáme!

• Srdečne blahoželáme Samuelovi Gibasovi k 1. miestu v krajskom kole Olympiády z anglického jazyka v kategórii 2C1 a už teraz mu držíme palce na celoslovenskom kole.

A big congratulations to Sam Gibas for placing 1st in the regional round of the English Olympiad! Fingers crossed for the national round Sam!

• Program "Školy na hokej"

• Martinská hokejová akadémia a hokejový klub HK Martin pri príležitosti 90-teho výročia hokeja v Martine realizuje v sezóne 2022/2023 program ŠKOLY NA HOKEJ.
              Možnosť využiť bezplatné lístky a povzbudiť mužský hokejový klub v prvej lige využila aj naša škola, ktorej žiaci a pedagogický zamestnanci sa spolu zabávali na zápase mužov HK Martin - HK Esmero Skalica.