Žiacka rada

1.Ročník
-Dario Mikuš, 1.B
mikusdario/at/gmail.com

Ahoj, Volám sa Dario a toto je môj prvý rok na GBASe. Rád sa zapájam do rôznych akcií a zaujímam sa o všetko, čo sa deje okolo mňa. Rád pomôžem, ako aj urobím veci naviac. Teším sa na ďalšie roky na GBASe.

-Alena Kubalová, 1.C
alenka.kubalova/at/gmail.com

Som celkom stratená v novom systéme a ešte si zvykám na novú školu. Rada hrám na klavíri a behám rádiový orientačný beh. kedže som z Martina tak si ešte stále užívam domácu stravu.

2. Ročník
-Alžbeta Ferencová, 2.D
alzbeta.ferencova99/at/gmail.com

Volám sa Betka, k mojim najväčším záľubám patrí šport, hlavne tenis. Ak si nájdem nejaký voľný čas, najradšej ho strávim v prírode s kamarátmi alebo so psami. V budcúcnosti sa chcem venovať medicíne.

-Martina Červenáková, 2.C
matkac6/at/gmail.com

3.Ročník
- Zuzana Chlebecová 3.A
chlebecova.skola/at/gmail.com

Keďže neviem, čo zaujímavé by som vám o sebe povedala, tu máte pár náhodných faktov o mne: moja obľúbená farba je červená, posledný film, ktorý som videla bol Doktor Strange (vrelo odporúčam), neznášam tarhoňu, ale bulgurom nepohrdnem. Arašidové maslo sa podľa mňa hodí ku každému jedlu a moje obľúbené mesto sú Benátky.

-Dominika Kovačovičová 3.A
 kovacovicova.dominika/at/gmail.com
Volám sa Dominika, a tento školský rok je pre mňa prvým v Žiackej školskej rade. Som síce nováčik, ale aj doteraz ste ma mohli vídavať behávať po chodbe, keď som niečo alebo niekoho zháňala.

4.Ročník
-Adrienn Gallová, 4.B
adrienngall.ag/at/gmail.com

Nepoznám viac messy človeka ako som ja. Všetko strácam a meškám pravidelne. Vždy však viem ponúknuť sáčok čaju, vreckovky a životnú radu. Možno preto mi kamoši dôverujú, a neraz mi zveria nie len ich osudy na GBASe.

-Sabína Kvasnicová, 4.A
kvasnicovasabina/at/gmail.com

Aj keď je na mojej tvári málokedy úsmev alebo príjemný výraz, vždy rada pomožem všetkým zúfalým dušiam. Najčastejšie ma stretnete s knihou a kávou, ktoré spolu so spánkom a binge-watchingovaním serálov patria k mojím životným potešeniam.

5.Ročník
-Adam Ujhelyi, 5.C
addy.ujhelyi/at/gmail.com

Som Adam a asi najradšej objavujem. Krajiny, kultúru, seba samého. Najlepšie minuté peniaze sú pre mňa na cestovanie a najlepšie minutý čas s vašimi blízkymi, Snažím sa si čo najviac užívať život, s dobrou hudbou v slúchadlách, niečim chutným na tanieri a najlepšie kvalitným umením predo mnou. Prácu v ŽŠR som si vybral, pretože som typ, čo rád mení veci k lepšiemu a užíva si spokojné tváre ostatných.

-Katarína Kandriková, 5.A

Nepije kávu, rada spí, neznáša ananás, pararadajky, vlašské orechy a tvaroch. Nikdy však nepohrdne Termixom, oreo čokoládou a výživkou v črievku. Ak jej napíšete správu, pravdepodobne odpíše do 5 sekúnd a rada poradí a pomôže.
katka.kandrikova/at/gmail.com

pozn. /at/ = @