Žiacka rada

Posty členov žiackej školskej rady 2017/2018

Predseda ŽŠR : Katarína Kandríková 5.A

Predseda zastupuje a reprezentuje ŽŠR v škole, no i mimo nej. Stará sa o plnenie úloh ostatných členov, zodpovedá sa vedeniu školy a zvoláva všetky zasadnutia. Ak má akýkoľvek študent alebo učiteľ školy výhrady k činnosti ŽŠR, môže sa obrátiť na predsedu, ktorý je povinný daný problém prerokovať a následne vyriešiť.

Podpredseda ŽŠR: Aadm Ujhelyi 5.C

Podpredseda ŽŠR je vybraný predsedom, pretože sa stáva jeho pravou rukou. Konzultuje s ním všetky rozhodnutia a v jeho neprítomnosti ho zastupuje, a preberá jeho práva a povinnosti.

Financie ŽŠR: Dominika Kovačovičová 3.A

Člen ŽŠR, ktorý má na starosti financie, vypracováva predbežný finančný plán, o ktorom sa rokuje na zasadnutiach a stará sa o účtovníctvo všetkých akcií ŽŠR.

Zápisnice ŽŠR: Adam Ujhelyi 5.C

Člen ŽŠR, ktorý píše zápisnice, má povinnosť každú zápisnicu poslať predsedovi, ktorý ju skontroluje a zverejní na nástenke v budove školy. Každý žiak školy si potom môže prečítať, o čom rokuje ŽŠR na zasadnutiach.

Propagácia: Adrienn Gallová 4.B

Čleň ŽŠR, ktorý má na starosti propagáciu, sa stará o nástenku ŽŠR v škole a o fanpage na facebooku. Pomáha tiež ostatným členom pri propagácii aktivít a všetkých činností.